MUDr. Milan Dušek

zdravotnický laborant - cytologická laboratoř

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: ordinace Litoměřice
Elišky Krásnohorské č.p. 1717/8. Zkušenost s prací v cytologické laboratoři. Absolovování Ostravské školy - obor cytotechnologie nebo mezinárodní certifikát M.I.A.C. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky na uvevedeném tel. čísle.
Volné místo zdravotnický laborant - cytologická laboratoř pro lokalitu Litoměřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zdravotnický laborant - cytologická laboratoř

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MUDr. Milan Dušek
Ulice: Elišky Krásnohorské 1717
Město: Litoměřice
PSČ: 412 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Milan Dušek
E-mail: MUDr. Milan Dušek
Telefon: +420 602 380 500

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MUDr. Milan Dušek