finanční účetní

  • Havlíčkův Brod

Pracovní místo ( finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- kalkulace a účtování DPH, účtování dlouhodobého a drobného majetku včetně inventarizace, dohadné položky a časové rozlišení, plánování plateb včetně konverzí, komunikace a spolupráce s ostatními zúčastněnými pracovníky v rámci společnosti, organizace, vedení a rozvoj zaměstnanců (2 účetní), spolupráce na auditu a při přípravě daňového přiznání k DPPO, komunikace se státní správou a bankovními institucemi
- SŠ ekonomického směru, praxe v účetním oddělení výrobní společnosti minimálně 3 roky, komunikativní AJ (B2), pokročilá znalost MS Office, výhodou znalost IS Helios, výhodou zkušenosti s řízením menšího týmu podřízených, ochota učit se novým věcem, zodpovědnost, spolehlivost, ochota vzdělávat se, ŘP sk. B
- prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání, týden dovolené nad rámec zákona, dotované stravování v prostorách společnosti, zaměstnanecké benefity

termín nástupu: ihned/dohodou
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Havlíčkův Brod.