Asistentka ředitele se zaměřením na ruštinu - okres Uherské Hradiště

  • Uherské Hradiště

Pracovní místo ( Asistentka ředitele se zaměřením na ruštinu - okres Uherské Hradiště ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme asistentku ředitele pro dovozní oddělení pro úspěšnou společnost podnikající už přes 20 let v oblasti zemědělské techniky a potravinářství.

Pozice je lokalizovaná do Zlínského kraje, dojízdné autem ze Zlína (30 minut), Uherského Hradiště (20 minut), Uherského Brodu (10 minut), Luhačovic (10 minut), Vizovic (25 minut).

Požadujeme flexibilního člověka, který je schopen samostatné práce. Kandidáti by měli mít zkušenost s obchodem a taky zkušenost s komunikací se zákazníky a dodavateli.

Potřebujeme, abyste měl/a:

středoškolské vzdělání – strojírenského směru
ruština na komunikativní úrovni a to i písemně
anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni výhodou

Co Vás čeká?

denní komunikace s dodavateli ze zahraničí (objednáváni strojů, dojednání dopravy, kalkulace cen, tvorba ceníků, srovnávání ceny apod…)
komunikace se zákazníky a obchodními zástupci -> tvorba nabídek
nástup možný ihned, mzda: 15 000 – 20 000 Kč

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: leos.fikeis@maintec.net
Volné místo asistentka ředitele se zaměřením na ruštinu - okres uherské hradiště pro lokalitu Uherské Hradiště.