RECEPČNÍ, NOČNÍ AUDITOR

Pracovní místo ( RECEPČNÍ, NOČNÍ AUDITOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zajištění chodu recepce (check in - check out), osobní komunikace s hosty a vyřizování jejich přání a potřeb, administrativní úkony spojené s chodem recepce, komunikace po telefonu a vyřizování e-mailové korespondence, obsluha hostů na recepci.
Volné místo recepční, noční auditor pro lokalitu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Telemarketing

Další volná místa

Recepční RECEPČNÍ - možnost ubytování a stravy Tel. kontakt možný od 10.00 - 18.00 hod. Volné místo recepční pro lokalitu Pec pod Sněžkou.
G-eye s.r.o. Pec pod Sněžkou, Inzerováno před 3 dny

recepční Nabízíme volné pracovní místo recepční v Parkhotelu Morris****.Požadujeme: Znalost Aj/ Nj podmínkou, pečlivost , upravenost a znalost práce na PC . Své CV zasílejte na uvedený mailový kontakt. Volné místo recepční pro lokalitu Nový Bor.
MORRIS CL s.r.o. Nový Bor, Inzerováno před 3 dny

pracovník ostrahy, recepce Místo výkonu práce: Chelčického nebo Moskevská, Česká Lípa Požadujeme: NJ výhodou, znalost práce na PC, certifikát strážného podmínkou, dále požadujeme spolehlivost, ochotu pracovat, zkušenosti výhodou. Práce vhodná pro osoby se zdravotním ...
ČS, náhradní plnění s.r.o. Česká Lípa, Inzerováno před 4 dny