LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.

RECEPČNÍ, NOČNÍ AUDITOR

Odeslat

Pracovní náplň
Zajištění chodu recepce (check in - check out), osobní komunikace s hosty a vyřizování jejich přání a potřeb, administrativní úkony spojené s chodem recepce, komunikace po telefonu a vyřizování e-mailové korespondence, obsluha hostů na recepci.
Volné místo recepční, noční auditor pro lokalitu Lázně Libverda.

Požadavky
Práce s PC
Němčina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 09. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: RECEPČNÍ, NOČNÍ AUDITOR

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Telemarketing
Pozici nabízí: LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.
Ulice: 82
Město: Lázně Libverda
PSČ: 463 62

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Regina Soudilová
E-mail: Regina Soudilová
Telefon: +420 482 368 107

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.