TEDOM a.s.

Automechanik osobních automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme servisního technika - diagnostika. Požadujeme SŠ vzdělání automobilového směru nebo vyučen v oboru automechanik s praktickou znalostí diagnostiky elektronických systémů vozidel, znalost oprav spalovacích motorů, znalost klimatizační techniky výhodou, znalost AJ komunikativně, znalost práce s PC, ochota cestovat
Volné místo automechanik osobních automobilů pro lokalitu Výčapy.

Požadavky
Angličtina Aktivní - komunikativně

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik osobních automobilů

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: TEDOM a.s.
Ulice: 195
Město: Výčapy
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeňka Malá
E-mail: Zdeňka Malá
Telefon: +420 953 311 003

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TEDOM a.s.