CompSystems, s.r.o.

barman/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Práce na dohodu, možnost následného HPP.
Vzdělání - základní, vyučení v oboru nebo praxe výhodou. Mzda 81 Kč/hod.
První kontakt telefonicky - volat po 10.00 hod, nebo mailem.
Volné místo barman/ka pro lokalitu Letovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 30. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: barman/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: CompSystems, s.r.o.
Ulice: Českobratrská 360
Město: Letovice
PSČ: 679 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Horníček
E-mail: Petr Horníček
Telefon: +420 608 473 013

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CompSystems, s.r.o.