INSTRUKTOR/-KA - OBCHODNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( INSTRUKTOR/-KA - OBCHODNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Dohoda o provedení práce do 31. 12. 2016, nástup možný ihned, pružná pracovní doba
- Náplň práce: obsluha přístroje Miha Bodytec, osobní práce s klienty, obchodní činnost
- Požadujeme: slušné a komunikativní vystupování, pozitivní vztah ke sportu a zdravému způsobu života; praxe ve fitness a zdravé výživě výhodou
- Nabízíme: práci s moderní revoluční techonologií; motivační způsob odměňování a bonusy, až 200,-Kč/hod
- Vhodné i pro studenty/-ky tělesné výchovy a zdravotnických škol.
- V případě zájmu kontaktujte: Dyntera Michal, tel.: 777 789 884, e-mail: prace@bodytechradec.cz
Volné místo instruktor/-ka - obchodník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.