kurýr - doručovatel balíkových zásilek

  • Rudná

Pracovní místo ( kurýr - doručovatel balíkových zásilek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: nakládka zásilek, jejich doručování do firem a domácností služebním vozem. Práce v ranních a odpoledních směnách. Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Požadavky: ŘP sk. B - aktivní řidič, ČTR, fyzická zdatnost (manipulace se zásilkami do 30 kg), spolehlivost, příjemné vystupování

nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na stravu, dovolenou, dětské tábory

telefonický kontakt pondělí - pátek 9-15h na číslo 605225978
email: kardinalova.simona@cpost.cz
Volné místo kurýr - doručovatel balíkových zásilek pro lokalitu Rudná.