Fakturantka/telefonistka

  • Hradčany

Pracovní místo ( Fakturantka/telefonistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní pozice: Fakturantka/telefonistka

POŽADUJEME:
o samostatnost, spolehlivost,zodpovědnost
o uživatelská znalost PC
o výborné komunikační znalosti, příjemné vystupování
o praxe v oblasti obchodu a administrativy, znalost programu Helios výhodou
o ochota pomáhat a řešit požadavky zákazníků

NÁPLŇ PRÁCE:
o běžné vedení administrativních činností, zadávání dat do PC
o komunikace se zákazníky, přijímání objednávek
o fakturace
o komunikace napříč společností

NABÍZÍME:
o zajímavou práci na HPP
o odpovídající finanční ohodnocení
o zázemí silné a prosperující společnosti
o práci v příjemném kolektivu, zaměstnanecké výhody
Volné místo fakturantka/telefonistka pro lokalitu Hradčany.