Referent - ka pohledávek

  • Krnov

Pracovní místo ( Referent - ka pohledávek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov, Čsl. armády 43b
Nelíbí se vám představa typického Call centra?
NÁM TAKY NE! A proto jsme udělali VŠECHNO JINAK:
Vytvořili jsme novou pozici REFERENT POHLEDÁVEK, na které:
zpracováváte ADMINISTRATIVU pohledávek (50% prac. doby)
pracujete s INTERNETEM a na PÍSEMNÉ komunikaci (cca 25%)
VOLÁTE JEN 25% z pracovní doby
Co požadujeme?
příjemný hlasový projev, komunikativnost
energii, nadšení a vytrvalost, samostatnost a odpovědnost
základní znalost práce na PC, administrativní zručnost
Co opravdu oceníme?
Zpětnou vazbu, jak se vám pracuje
Návrhy na zlepšení prac. procesů
Samostatný názor a úsudek
Co nabízíme?
rostoucí plat - podle hesla: zabereš-vyděláš!
průměrná hrubá mzda referenta pohledávek přes 18 000 Kč
možnost kariérního postupu a smlouvy na dobu NEURČITOU
stravenky, příspěvek na kurz cizího jazyka
pitný režim, příjemné pracovní prostředí
firemní akce, školení, týmové pobyty
možnost zkrácených úvazků

termín nástupu IHNED

ZAUJALI JSME VÁS? Zašlete nám svůj životopis na e-mail
vyberoverizeni@logicall.cz, do předmětu zprávy uvádějte text: Referent pohledávek
Chcete-li přispět k osobnější rovině jednání, vložte do souboru se svým životopisem i aktuální fotografii.
Z : 23.6.2016
Volné místo referent - ka pohledávek pro lokalitu Krnov.