REFERENT/-KA SPOLEČNÉ STÁTNÍ SPRÁVY A SAMOSPRÁVY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA SPOLEČNÉ STÁTNÍ SPRÁVY A SAMOSPRÁVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok, po uplynutí doby určité bude PP prodloužen na dobu neurčitou; nástup možný od 1. 7. 2016, pružná pracovní doba
- PRACOVNÍ NÁPLŇ: uplatňování a vymáhání pohledávek po splatnosti; zastupování před soudy a správními orgány; zajišťování součinnosti s exekutorskými úřady a soudy při realizaci exekucí; vypracování a revize smluv a právních stanovisek; zpracovávání interních předpisů; výklad právních norem a interních předpisů; provádění interní konzultační a poradenské činnosti v oblasti práva; výkon komplexních právních činností v jednotlivých oborech státní správy včetně zastupování veřejných zájmů v soudních sporech
- POŽADAVKY: vysokoškolské vzdělání získané v magisterském studijním programu v oboru právo; výhodou zkušenosti se zastupováním u soudu a praxe v oblasti smluvních závazkových vztahů; uživatelská znalost práce na PC; aktivní a iniciativní přístup k práci, samostatnost, komunikativnost, preciznost, flexibilita; schopnost týmové práce
- NABÍZÍME: podnikové stravování, 25 dní dovolené + 5 dní indispozičního volna
- Životopisy zasílat na e-mail: martina.kulhankova@pcr.cz nebo poštou na adresu: Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje, Odbor specializovaných činností, Ulrichovo nám. 810, 501 01 Hradec Králové (adresovat Ing. Martině Kulhánkové)
Volné místo referent/-ka společné státní správy a samosprávy pro lokalitu Hradec Králové.