INSTALATÉR/-KA, ZEDNÍK/-CE, STAVEBNÍ DĚLNÍK/-CE

  • Jičín

Pracovní místo ( INSTALATÉR/-KA, ZEDNÍK/-CE, STAVEBNÍ DĚLNÍK/-CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

INSTALATÉR/-KA, ZEDNÍK/-CE, STAVEBNÍ DĚLNÍK/-CE.
V případě zájmu volejte po celý den na tel.: 602161625 p. Brejcha. Po telefonické domluvě se můžete dostavit i osobně na adresu Zahradní 97, Jičín - TORVEP.
Požadujeme min. nižší střední odborné vzdělání, chuť pracovat, spolehlivost, manuální zručnost.
Nabízíme pracovní poměr nejprve na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení v případě oboustranné spokojenosti.
Volné místo instalatér/-ka, zedník/-ce, stavební dělník/-ce pro lokalitu Jičín.