Produktový specialista

  • Tábor

Pracovní místo ( Produktový specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Produktový specialista je zodpovědný za procesy týkající se správy produktů vyráběných ve výrobním závodu ve Veselí nad Lužnicí.
Požadujeme:
SŠ/SOŠ/VOŠ/VŠ technického zaměření – pozice vhodná i pro absolventy s minimální praxí; zkušenost s produktovým managementem v obchodní či výrobní společnosti výhodou; znalost AJ minimálně na úrovni B1; MS Office; výborné organizační a komunikační dovednosti; aktivní přístup; schopnost orientovat se v problému – aktivně hledat jeho řešení;
Náplň práce:
bezchybná, aktualizovaná a kompletní produktová data v technické dokumentaci a podpůrných IT systémech (SAP/K2/CRM apod.); funkční systém a řízení reklamací (supervize); funkční systém náhradních dílů za svěřené produkty; koordinace procesů vázaných na Product Board; zmapování produktového cyklu ve výrobním závodě; školení zaměstnanců a zákazníků včetně tvorby školicích materiálů; odborná produktová podpora exportních obchodníků; konzultační podpora oddělení vývoje a konstrukce; změnové řízení na základě požadavků Product Board;
Nabízíme:
velmi dobré ohodnocení (bonusy); mobilní telefon, notebook; příspěvek na stravování; příplatek za odpracované roky; zaškolení a odborné vedení;
Na Vaše životopisy se těšíme na emailu k.kucharova@nsesolutions.cz či na telefonu +420 778 072 700.
Volné místo produktový specialista pro lokalitu Tábor.