HR Specialista

  • Tábor

Pracovní místo ( HR Specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta působící v oblasti výroby ve Veselí nad Lužnicí, hledáme zkušeného a aktivního HR Specialistu.
Požadavky:
- SŠ/VŠ ekonomického nebo humanitního zaměření; znalost mzdových systémů a personálních postupů; orientace v pracovně-právní legislativě; pozice vhodná i pro absolventy VŠ s relevantní praxi během studia; vysoká úroveň jednání a vystupování, komunikační dovednosti; aktivní přístup a ochota učit se novým věcem; schopnost samostatně vyhledat a navrhnout řešení zadaných úkolů; AJ na pokročilé úrovni; MS Office; ŘP skupiny B;
Popis pracovní činnosti:
- nábor pracovníků pro volné pracovní pozice; personální agenda; příprava pracovně-právních dokumentů; podíl na tvorbě metodik, postupů a vnitřních směrnic v oblasti personalistiky; administrativní a organizační podpora personálního oddělení;
Nabízíme:
- zázemí dynamicky rozvíjející se české společnosti s mezinárodní působností; velmi dobré ohodnocení; příspěvek na stravování; pružnou pracovní dobu; prostor pro profesní a kariérní růst;
Na Vaše životopisy se těšíme na emailu k.kucharova@nsesolutions.cz či na Vaše zavolání na telefonu +420 778 072 700.
Volné místo hr specialista pro lokalitu Tábor.