Úředník/ce v recepci (kromě hotelu) - prac. Ústí nad Labem

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Úředník/ce v recepci (kromě hotelu) - prac. Ústí nad Labem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Česká národní banka, adresa: Klášterní 3301/11, 400 01 Ústí nad Labem. Informace o pracovním místě: Zpracování, přesměrování a roztřídění příchozích telefonických hovorů, pošty, emailové korespondence, dále přijímaní, ohlášení návštěvníků společnosti, administrativní podpora. Osobní, telefonická, emailová, poštovní a faxová komunikace s klienty, zaměstnanci a ostatními subjekty. Obsluha zařízení operačního střediska, znalost EPS, EZS, CCTV a kamerového systému, kódování. Poskytování potřebných informací.
Směnnost: dvousměnný - 5:30 - 12:30 hod., 12:30 - 18:30 hod. Pracovní úvazek: zkrácený
Mzda: 65 - 70,- Kč/hod. + osobní ohodnocení. Nástup ihned.
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP). Požadujeme: Výpis z rejstříku trestů, spolehlivost. Certifikát Strážný“ kód profesní kvalifikace 68-008-E výhodou. Dlouhodobé zaměstnání v zavedené firmě, seriózní přístup.
První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky. Kontakt:723 612 506, email: prace@forcorp.cz.
Volné místo úředník/ce v recepci (kromě hotelu) - prac. ústí nad labem pro lokalitu Ústí nad Labem.