Kvality inženýr

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Kvality inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: U Obecního lesa 3343, Česká Lípa

Nabízíme: nástup možný ihned, nástupní mzda od 30.000,- Kč (dle dosaženého vzdělání a praxe), jednosměnný provoz v plném úvazku, pracovní poměr na dobu neurčitou.

Požadavky:
- technické vzdělání - VŠ nebo SŠ s praxí,
- znalost ISO 9001 (Systémy managementu jakosti) a ISO TS 16949 (Management kvality v automobilovém průmyslu), AIAG,
- znalost 8D, PFMEA, MSA, APQP, SPC, kontrolních plánů,
- znalost práce na PC (MS Office - word, excel),
- aktivní znalost angličtiny slovem i písmem,
- zodpovědnost, vedení týmu při projektech, schopnost týmové práce.

Náplň práce:
- příprava dokumentace dle interního systému,
- vyřizování reklamací - komunikace s dodavateli a se zákazníky,
- spolupráce na auditech,
- spolupráce s ostatními odděleními,
- spolupráce na efektivním používání a vyhodnocování SPC,
- spolupráce a řešení projektů v rámci neustálého zlepšování.

Zájemci nechť zasílají svůj životopis na výše uvedený mail.
Volné místo kvality inženýr pro lokalitu Česká Lípa.