AUDITOR PROCESU

  • Brno

Pracovní místo ( AUDITOR PROCESU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrola kvality výrobků/procesů, zajištění plnění norem a systému jakosti
- vnitřní a zákaznické audity
- hodnocení reklamací
- hledání příčin vnitřních neshod, návrh nápravných opatření, zaškolení operátorů pro kvalitní práci
- spolupráce s výrobou, účast na vylepšování procesů
- 8D reporty, protokoly, hodnocení kvality

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ – strojírenství/kontrola jakosti
- praxe na obdobné pozici
- AJ nebo NJ – mírně pokročilý
- ŘP sk. B
- práce na PC-MS Office; SAP-výhodou
- výborná orientace v tech.výkresech

NABÍZÍME:
- typ prac.poměru: hlavní prac.poměr
- na dobu: neurčitou
- prac.režim: ranní-odpolední (8hod)
- dovolená: 5 týdnů
- místo pracoviště: Brno-Modřice
- pracovní prostředí: moderní strojírenské
- nástup: IHNED
- benefity: příspěvek na firemní stravování, speciální nabídka mobilních tarifů, příspěvek na vzdělávání, teambuildingy
- možnost: bezplatné dopravy do CT parku z centra Brna, odměn v závislosti na plnění plánu výroby

Svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU zašlete na email: nabor@pptconsult.cz.

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.
Volné místo auditor procesu pro lokalitu Brno.