Farmaceutický asistent - odborný garant lékárenského e-shopu

  • Brno

Pracovní místo ( Farmaceutický asistent - odborný garant lékárenského e-shopu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílat e-mailem hubnerova@pharmawell.eu
Do zavedeného lékárenského e-shopu hledáme farmaceutické asistenta - odborného garanta e-shopu
Požadujeme:
Praxi z lékárny a odpovídající odborné znalosti
Znalost nejnovějších trendů
Znalost Google Analytics, adwords
Zkušenost s obchodováním na porovnávačích (Zboží, Google nákupy, Heuréka)
Výborné komunikační, obchodní a vyjednávací schopnosti
Příjemné vystupování
Samostatnost, kreativitu, zodpovědnost, orientaci na výsledek a aktivní přístup
Vynikající znalost práce na PC lékárenského SW Mediox
Nabízíme:
Stravenky, zaměstnanecká sleva, smlouva na dobu neurčitou
Volné místo farmaceutický asistent - odborný garant lékárenského e-shopu pro lokalitu Brno.