Základní škola Abertamy

UČITEL/KA 1. STUPEŇ ZŠ

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: předem e-mailem: zsabertamy@seznam.cz
Pracovní pozice je pro vysokoškolsky vzdělané uchazeče v oboru učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Je možné přijmout i uchazeče, který si vzdělání v příslušném oboru doplňuje. Smlouvu na dobu určitou lze po zapracování změnit na smlouvu na dobu neurčitou. Hrubá měsíční mzda - dle platných mzdových tabulek ve školství v závislosti na výši úvazku.
Volné místo učitel/ka 1. stupeň zš pro lokalitu Abertamy.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: UČITEL/KA 1. STUPEŇ ZŠ

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola Abertamy
Ulice: Blatenská 425
Město: Abertamy
PSČ: 362 35

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Ludmila Marvanová
E-mail: zsabertamy@seznam.cz
Telefon: +420 739 265 496

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola Abertamy