Asistent/ka - obchodního oddělení

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Asistent/ka - obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Asistent/ka obchodního oddělení - Kutná Hora

Pro naši pobočku v Kutné Hoře přijmeme posilu do kanceláře pro podporu obchodního oddělní.
Tato práce vyžaduje pečlivost a každodenní telefonickou komunikaci se zákazníky.
Hlavním účelem naší firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit nákup u nás Práce pro OZP. Životopis zašlete na e-mail prokesova.l@smero.cz

Náplň práce:
Příjem a zpracování objednávek.
Fakturace.
Tvorba nabídek.
E-mailová a telefonická komunikace se zákazníky.
Sjednávání schůzek u potenciálních zákazníků.
Tvorba a udržování databáze.
Tvorba a zpracování statistik.
Ostatní administrativa.

Požadujeme:
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost.
Komunikativnost se zaměřením na zákazníka.
Tah na branku.
Znalost práce na PC, Word, Excel.

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr - pracovní smlouva.
Příjemné pracovní prostředí.
Vaše práce bude vidět na růstu firmy.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť v ČR)

V případě vašeho zájmu zašlete životopis. Kontaktní osoba: Lenka Prokešová e-mail: prokesova.l@smero.cz
Do předmětu e-mailu napište název pozice „Asistent/ka obchodního oddělení - Kutná Hora“

Uchazeče/čky, které vybereme do výběrového řízení, budeme kontaktovat.
Volné místo asistent/ka - obchodního oddělení pro lokalitu Kutná Hora.