Konstruktér - hydraulické systémy

  • Brno

Pracovní místo ( Konstruktér - hydraulické systémy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopis zasílejte na e-mail: soudkova@beko-plm.cz
Požadavky
- všeobecný přehled o hydraulice, komponentech, dodavatelích, obvodech, použiti
- schopnost, dle daných vstupních požadavku, sestavit hydraulicky obvod
- spočítat, připadne simulovat, tlaky, energetická bilance
- dimenzovat obvod, komponenty a vedeni
- řešit chlazeni, pokud to bude nutné
- specifikovat konkrétní komponenty
- řešit operativní problémy
- komunikovat s dodavateli
- zodpovědnost za hydrauliku, jako celek
- znalost CAD výhodou, není však podmínkou
Nabízíme Vám:
- práci pro renomované zákazníky
- individuální finanční ohodnocení
- odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
- příjemné pracovní prostředí
- firemní bonusy
Volné místo konstruktér - hydraulické systémy pro lokalitu Brno.