pojišťovací poradce

  • Brno

Pracovní místo ( pojišťovací poradce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

e-mailem - zaslat životopis s fotografií spolu s motivačním dopisem na mdokoupil@koop.cz. Vybraní zájemci budou pozváni na výběrové řízení

Náplň práce:
péče o stávající klientelu a rozvoj obchodních vztahů u nových klientů, konzultace a výběr vhodných produktů dle potřeb klientů, vedení obchodních jednání na pobočce, evidence požadavků zákazníků a dalších obchodních aktivit
Očekáváme:
uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), výborná znalost českého jazyka podmínkou, příjemný hlasový projev a vystupování, praxe výhodou, energická, ale i empatická osobnost, schopná zvládat stresové situace, chuť učit se novým věcem a schopnost týmové spolupráce, pečlivost, orientace na klienta, flexibilita, aktivní přístup ke svěřeným úkolům, samostatnost, zodpovědnost a loajalita vůči firmě
Nabízíme:
zázemí stabilní pojišťovny, zaměstnanecký pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení - základní mzda + bonusy, nadstandardní zaměstnanecké výhody, příjemné pracovní prostředí, rozvojový systém školení prodejních a komunikačních dovedností
Volné místo pojišťovací poradce pro lokalitu Brno.