Oblastní manager škol, lektor

  • Teplice

Pracovní místo ( Oblastní manager škol, lektor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost ŠIK CZ s.r.o., která provozuje jedinečný projekt ve školství, hledá nové kolegy na pozici oblastní manažer škol, lektor
Nabízíme:
- 100% pracovní úvazek - hlavní pracovní poměr - 1 směna
- Příjemné pracovní prostředí - zázemí v kanceláři v Teplicích
- Flexibilní pracovní dobu
- Nástup dohodou
- Kreativní práci v mladém pracovním týmu s důrazem na výsledek
- Odpovídající finanční ohodnocení, firemní benefity
Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- Vysoké komunikační a organizační dovednosti
- Aktivní přístup, týmový duch
- Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, všeobecný přehled
- Práce na PC (word, excel, internet)
- Řidičský průkaz
Náplň práce:
- Komunikace s klienty (školami v ČR)
- Vyhledávání, kontakt a uzavírání nových příležitostí pro společnost
- Plánování vlastních schůzek
- Kontrola a odpovědnost uzavřených zakázek
- Aktivní práce s pedagogy, žáky a studenty základních a středních škol
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: iveta.svomova@sikcz.cz
Volné místo oblastní manager škol, lektor pro lokalitu Teplice.