STYLSTAV Liberec s.r.o.

MALÍŘ/NATĚRAČ

Odeslat

Pracovní náplň
celoroční práce v Libereckém kraji, vyučení v oboru, ŘP sk. B výhodou, hlásit se předem e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7.00 do 16.00 hod.
Volné místo malíř/natěrač pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MALÍŘ/NATĚRAČ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: STYLSTAV Liberec s.r.o.
Ulice: Dlouhá 55
Město: Liberec
PSČ: 463 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Dušák
E-mail: Martin Dušák
Telefon: +420 602 107 678

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STYLSTAV Liberec s.r.o.