Ekonomický referent/ka

  • Chrudim

Pracovní místo ( Ekonomický referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Platová třída/platový stupeň: 9 - 11/1dle praxe
Náplň práce: zajišťování účetní agendy MLK, zákonů a jiných právních předpisů v oblasti péče o hmotný majetek, k němuž má MLK právo hospodaření, organizování přenosu
ekonomických informací podle platných směrnic ve vnějším i vnitřním styku.
Požadujeme: min. maturitu ekonomického směru, znalost příslušných zákonů v platném znění: č. 563/1991 Sb., o účetnictví, vyhláška č. 410/2009, kterou se provádí některá ustanovení zákona č. 563/1991 Sb., České účetní standardy č. 701 až 710, č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů, znalost dalších zákonů souvisejících s chodem státní příspěvkové organizace výhodou, komunikativnost, trestní bezúhonnost. Dále znalost práce s PC - WORD a EXCEL. (Znalost programů POHODA, AVENSIO, PAP výhodou). Účetní praxe rovněž výhodou.
Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené
Zájemci odešlou poštou (nebo osobně doruční na recepci muzea) na adresu MLK, Břetislavova 74, 537 60 Chrudim: žádost o přijetí do pracovního poměru (motivační dopis),
strukturovaný profesní životopis s uvedením kontaktů, čestné prohlášení uchazeče o jeho bezúhonnosti (vybraný uchazeč posléze doloží výpis z Rejstříku trestů). Příjem žádostí do 10. 7. 2016 (datum doručení) do MLK.
Vybraní uchazeči budou vyzváni telefonicky, aby se dostavili k napsání profesně zaměřeného testu dne 14. 7. 2016 ve 13 hodin v budově MLK. O výsledku řízení budou následně informování všichni účastníci řízení e-mailem.
Volné místo ekonomický referent/ka pro lokalitu Chrudim.