PLÁNOVAČ VÝROBY

  • Brno

Pracovní místo ( PLÁNOVAČ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

NÁPLŇ PRÁCE
- koordinace, návrh a zlepšování postupů při plánování výroby s použitím analytického myšlení
- zodpovědnost za přípravu výrobního plánu, plánování výrobních kapacit, kontrola plnění harmonogramů
- změny výrobních plánů a dokumentace dle situace ve výrobě
- hodnocení efektivity a možností výroby, optimalizace zásob materiálu
- vedení pracovního týmu
- tvorba reportů a dokumentace potřebné pro výkon práce (MS Office)
- příležitostné služební cesty

POŽADUJEME:
- VŠ – obor strojírenství
- praxe min. 5 let na pozici plánovač výroby ve strojírenství
- středně pokročilá znalost AJ či NJ
- plánovací a organizační schopnosti
- praxe s vedením podřízených
- aktivní přístup k řešení úkolů
- ŘP sk. B

NABÍZÍME:
- typ prac. poměru: hlavní prac. poměr
- na dobu: neurčitou
- prac. režim: pevná pracovní doba – 8 hod.
- dovolená: 4 týdny
- pracoviště: Brno – cca 20min z Mendlova nám.
- nástup: IHNED
- benefity: stravování s finančním příspěvkem, možnost odměn dle plnění výrobního plánu

Svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU zašlete na email: nabor@pptconsult.cz.

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.
Volné místo plánovač výroby pro lokalitu Brno.