Specialista koupelnového studia - Litoměřice

  • Terezín

Pracovní místo ( Specialista koupelnového studia - Litoměřice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. s předním postavením na trhu v oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě a koupelny hledá pro posílení týmu nového kolegu či kolegyni na pozici Specialisty koupelnového studia pro pobočku v Litoměřicích.

Čemu se u nás budete věnovat?

* poradenská a prodejní činnost v rámci koupelnového studia
* návrhy řešení koupelnových interiérů (technická specifikace, cenová nabídka, 3D vizualizace)
* řízení kompletního procesu obsluhy zákazníka (návrh, objednávka, dodání zboží, reklamace)

Naše očekávání:

* SŠ – stavebního, obchodního směru (výhodou)
* práci na PC – uživatelská znalost (MS Office)
* zkušenost s informačním systémem typu Navision, SAP, apod. (výhodou)
* zkušenost se systémem 3D ViSoft (vítáme)
* ŘP sk. B (aktivní řidič/ka)
* praxi na obdobné obchodní pozici (vítáme)
* zákaznickou orientaci, cílevědomost, prostorovou představivost

Co Vám nabízíme?

* stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* motivující finanční ohodnocení
* zapracování kvalifikovanými odborníky s dlouholetou praxí v oboru
* místo výkonu práce Litoměřice
* nástup dle dohody

Nastoupit můžete ihned, už se na Vás moc těšíme!
Volné místo specialista koupelnového studia - litoměřice pro lokalitu Terezín.