Hlavní ekonom/ka

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Hlavní ekonom/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Závodní 391/96c, Dvory - Karlovy Vary 6
Kontaktní osoba: Fialová Jana, tel.: 776 360 334, e-mail: info@kandidati.cz
Jsme česká společnost zabývající se výrobou jogurtů a jogurtových nápojů, hledající nového kolegu/kolegyni na pozici hlavní ekonom/ka.

Místo výkonu práce: Krásné Údolí.

Požadujeme:

• VŠ – ekonomického zaměření
• Praxi min. 3 roky s referencí
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Pokročilou znalost práce na PC – MS OFFICE
• Schopnost řídit menší kolektiv, orientovat se v informačním systému
• Orientace v účetní, mzdové a daňové problematice
• ŘP sk. „B“, časová flexibilita, odolnost vůči stresu

Náplň práce:

• Zabezpečení a vedení funkčnosti ekonomicko-personálního útvaru firmy
• Práce v informačním systému (QAD)
• Kontrola ekonomických údajů v IS
• Zpracování kalkulací a vyhodnocení ekonomiky výroby a prodeje
• Zpracování reportů a prezentací výsledků, účetní závěrky

Nabízíme:

• Práci na HPP ve stabilní společnosti
• Zapracování, prohlubování kvalifikace
• Benefity: PC, mobilní telefon, stravenky, roční odměny, 13. mzda
Volné místo hlavní ekonom/ka pro lokalitu Karlovy Vary.