Strojírenský technik kvalitář

  • Blansko

Pracovní místo ( Strojírenský technik kvalitář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
-SOU/SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojní se zaměřením na kvalitu)
-Praxe v oblasti kontroly min. 1 rok, ideálně ve strojírenství, v automotive výhodou
-čtení strojírenské technické dokumentace
-znalost práce v normě ISO/TS16949 výhodou
-znalost některého z nástrojů např., PPAP, FMEA, SPC, MSA výhodou
-komunikativní znalost Aj nebo Nj výhodou
-znalost MS Office
-ŘP: B – služební cesty
- Spolupráce při stanovování měřících metod a vypracovávání měřících postupů
- Tvorba měrových protokolů a dokumentace
- Provádění analýz vadných dílů
- účast při řešení a odstraňování chyb včetně analýzy slabých míst
- účast na auditech výrobku a procesu a auditech zákazníků
- spolupráce při procesu vzniku nových výrobků
- aplikace metod APQP pro plánování jakosti a PPAP pro schvalování produktů ve výrobě
- realizace interních i externích auditů kvality
- podílení se na realizaci 8D reportů při zákaznických reklamacích
- zodpovědnost za správu dat a informací a úzká komunikace mezi jednotlivými odděleními společnosti (výroba, kvalita, konstrukce apod.)
Nabízíme:
-stabilní práci v zavedené firmě
-čisté prostředí a férový přístup
-příspěvek na penzijní pojištění
-podnikové stravování
-nástupní mzda dohodou
Volné místo strojírenský technik kvalitář pro lokalitu Blansko.