Actum, s.r.o.

UX Designer

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Hvězdova 1734/2cNusle, Praha 4Kontakt: Manová Michaela, e-mail: career@actum.com

Do našeho UX týmu hledáme designéra, který se bude podílet na lokálních a globálních projektech pro naše portfolio zákazníků. Hledáme člověka, který se bude našim klientům a jejich zákazníkům snažit doručit co nejlepší zkušenost a zároveň s námi spolupracovat na vylepšování kvality služeb, které tým doručuje.
Co budeš dělat:
- Věnovat se návrhu a optimalizaci produktů po celou dobu jejich života, od prvotního kick-offu až po spuštění a následnou maintenance.
-Efektivně tvořit koncepty a prototypy, od sketchů až po věrohodné interaktivní prototypy.
-Pracovat společně s ostatními členy týmu na doručení produktu. V rámci agilního / lean návrhu a vývoje budeš úzce spolupracovat s klienty a vývojovým týmem na doručení skvělých customer-centric řešení.
-Prezentovat své návrhy a prototypy klientům a zbytku týmu.
-Věnovat se různým formám uživatelského výzkumu a uživatelskému testování. Pracovat s nástroji na UX analytiku. Na základě výsledků budeš navrhovat řešení problémů a nosit nápady na vylepšení produktu.
-Budeš mít možnost pracovat na lokálních, ale i globálních projektech pro naše klienty, některé z nich s dopadem až do 30 zemí. Při tom budeš komunikovat s lidmi z různých zemí a oborů, případně i cestovat do okolních zemí.
Kdo jsi:
-Miluješ kreslit koncepty, tvořit prototypy a navrhovat skvělá řešení.
-Soustředíš se na uživatele. Chápeš, jak je pro úspěšnost projektu důležité testování a uživatelský výzkum.
-Zvládáš komunikovat. Umíš představit své návrhy a podpořit svá řeš

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 06. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: UX Designer

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Praha
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Actum, s.r.o.
Ulice: Hvězdova 1734
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Manová
E-mail: career@actum.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Actum, s.r.o.