Lad.Mrázek, s.r.o.

Prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Bělehradská č.p. 142/82, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Mrázek Ladislav, tel.: 603 481 643, každý den 7 - 14 hodin.

Možný PP plný, PP zkrácený, DPP, DPČ (dle domluvy).
Prodej masných výrobků, příprava zboží do prodejních pultů.
Volné místo prodavačka pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 06. 2016
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Lad.Mrázek, s.r.o.
Ulice: Bělehradská 142
Město: Praha
PSČ: 120 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ladislav Mrázek
Telefon: +420 603 481 643

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lad.Mrázek, s.r.o.