HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA spol. s r.o.

Stavební dělník, truhlář, tesař, zedník

Odeslat

Pracovní náplň
STAVEBNÍ DĚLNÍK, TRUHLÁŘ, TESAŘ, ZEDNÍK - vyuč. nejlépe v oboru truhlář, tesař, zedník, práce po celé ČR, fyzicky namáhavá práce, kontaktní e-mail: info@holidaypacific.cz
Volné místo stavební dělník, truhlář, tesař, zedník pro lokalitu Dvůr Králové nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stavební dělník, truhlář, tesař, zedník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA spol. s r.o.
Ulice: Nová Tyršova 575
Město: Dvůr Králové nad Labem
PSČ: 544 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Civín
Telefon: +420 603 496 191

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA spol. s r.o.