Pracovník /pracovnice poskytování bankovních služeb a fin. poradenství

  • Rokycany

Pracovní místo ( Pracovník /pracovnice poskytování bankovních služeb a fin. poradenství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rokycany, Palackého č.p. 11
Náplň práce: bankovní a finanční specialista. Odborná příprava na jednání s klientem, jednání s klientem, příprava finančních plánů, výběr finančních produktů na míru, servis klientů na bankovní pobočce
Požadujeme: vzdělání - min. maturita, profesionální jednání a reprezentace pobočky, schopnost vést obchodní rozhovor, výpis z rejstříku trestů; znalost fin. a bankovních produktů a služeb výhodou, ne však podmínkou.
Nabízíme: platové ohodnocení od 20.000,- Kč/měs., výše platu neomezena, komplexní odborné školení, různé zaměstnanecké benefity a další výhody dle dohody, fixní složka mzdy, možnost přizpůsobení pracovní doby
Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti: Strapec Mário Mgr., tel.: 724 127 875, e-mail: mario.strapec@gmail.com
Volné místo pracovník /pracovnice poskytování bankovních služeb a fin. poradenství pro lokalitu Rokycany.