montážní dělník/dělnice - kontrola

  • Loket

Pracovní místo ( montážní dělník/dělnice - kontrola ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob hlášení uchazečů:
-telefonicky Po - Pá 7:00 - 14:00 pí Martina Baslová - 352 669 391
-e-mailem - info@domaci-prace.cz
-osobně - Tovární 190, 357 33 Loket

Upřesňující informace:
Firma Domácí práce s.r.o. hledá zaměstnance na HPP, na ranní osmi hodinovou směnu, na vizuální kontrolu plastových čoček v čistém prostředí.

Požadujeme : manuální zručnost, pečlivost, důslednost , spolehlivost.

Nabízíme : práci pouze na ranní směny
stálý pracovní poměr
po zaučení 85,- až 90,-kč na hodinu
finanční benefity - prémie, stravenky, příspěvek na dopravu
PRÁCE S LUPOU

Pracovní doba: 5:45 - 14:15

Pracoviště: Loket, Tovární 190. Porfesní životopisy zasílejte prosím na e-mail info@domaci-prace.cz. A nebo je možné donést životopisy osobně. Nástup dle dohody.
Volné místo montážní dělník/dělnice - kontrola pro lokalitu Loket.