ÚSEKOVÝ VEDOUCÍ + METROLOG VE ZDRAVOTNICKÉ LABORATOŘI

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ÚSEKOVÝ VEDOUCÍ + METROLOG VE ZDRAVOTNICKÉ LABORATOŘI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE e-mailem: eva.slukova@labin.cz
Pracovní doba: 7-15.30 hod
Vhodné pro absolventy VŠ přírodovědného směru.
Nabízíme: Pracovní pozici na akreditovaném pracovišti vybaveném moderní technikou, možnost dalšího vzdělávání v oblasti klinické biochemie, hematologie, imunologie a mikrobiologie, karíérní postup, zaměstnanecké benefity, příjemný pracovní kolektiv a prostředí.
Požadujeme: Ukončené VŠ magisterské, ochotu dále se vzdělávat dle zákona č. 96/2004 Sb., nebo vyhlášky č. 55/2011 Sb., znalost práce na PC, komunikativnost, samostatnost, flexibilitu. Řidičské oprávnění skupiny B vítáno, absolvování AKK výhodou.
V případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail.
Volné místo úsekový vedoucí + metrolog ve zdravotnické laboratoři pro lokalitu Karlovy Vary.