dělník/dělnice ve výrobě

  • Kraslice

Pracovní místo ( dělník/dělnice ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazečů: !!! POUZE !!! e-mailem - patrik.malcovsky@mcroygroup.com - POSÍLAT ŽIVOTOPIS!

Informace: na telef.č.: 735 174 880 p. Patrik Malcovský

Upřesňující informace:
- obsluha strojů na barvení látek
- kontrola, čištění a údržba strojů
- míchání barev
Požadavky
- chuť pracovat a učit se nové věci
- zodpovědnost a pečlivost
- zkušenosti z technické pozice vítány

Zaměstnanecké výhody:
- nástupní hodinová mzda až 92 Kč
- neabsenční příplatek 12 Kč/hod
- osobní ohodnocení (po zapracování možnost zvýšení)
- stravenky - 50 Kč/směnu
- práce na HPP
- dvousměnný provoz (R/O)
- zákonné příplatky (noční, víkend - 10%)
- příspěvek na penzijní pojištění
- příspěvek na masáže
- výhodné mobilní tarify
- možnost bezúročných půjček
- prvních 6 měsíců smlouva přes agenturu, v případě spokojenost převedení do kmenového stavu zaměstnavatele
- práce pro významnou textilní společnost, která dodává látky do Itálie předním návrhářským firmám

Pracovní doba: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00.

Místo výkonu práce: ČSA 830, Kraslice (SAMETEX spol. s.r.o.)
Volné místo dělník/dělnice ve výrobě pro lokalitu Kraslice.