Pracovník v sociálních službách na úseku Pečovatelské služby

  • Chrudim

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách na úseku Pečovatelské služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Soukenická 158, Chrudim
Plat dle započitatelné praxe + možnost osobního ohodnocení po zapracování.
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou nebo výuční list, odbornou kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb. § 116 odst. 5 - pracovník v sociálních službách podmínkou. Dále trestní a občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, schopnost týmové spolupráce a ochotu pracovat o víkendech i svátcích.
Zaměstnanecké výhody: práci v příjemném kolektivu, stabilní zázemí organizace
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese kam zasílejte životopis nebo na výše uvedené adrese.
Volné místo pracovník v sociálních službách na úseku pečovatelské služby pro lokalitu Chrudim.