Lékař pro pracovně lékařské služby

Pracovní místo ( Lékař pro pracovně lékařské služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naši závodní ordinaci ve Vysokém Mýtě hledáme Lékaře pro pracovně lékařské služby:

Náplň práce:

- provádění prohlídek pracovnělékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)

- sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům

- spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání

- první lékařská pomoc na pracovišti klienta

Požadujeme:

- VŠ vzdělání všeobecné lékařství, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství velkou výhodou (možno i lékař v předatestační přípravě)

- vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

- velmi dobré finanční ohodnocení (26.000,- při úvazku 13 hod./týden - ve dnech Čt a Pá)

- odborné zaškolení a podporu dalšího vzdělávání

- zajímavou a zodpovědnou práci

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na email: klara.gottwaldova@eucpremium.cz, případně volejte na tel. 604 295 903.