Kontrolor kvality

  • Račice

Pracovní místo ( Kontrolor kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO POŽADUJEME:
Bez čeho se neobejdeme:
1)Maturita nutností (strojní nebo technické vzdělání výhodou)
2)Schopnost číst a orientovat se ve strojírenských výkresech (především svařované výrobky z plechů, ocelové konstrukce)
3)Aktivní znalost anglického jazyka
4)Komunikativní a teamovou osobnost
5)Certifikace UT výhodou
6)Znalost práce s MS Office
7)ŘP sk. B (služební cesty do zahraničí)
Co vás můžeme doučit:
1)Práce v ERP systému Helios Orange
Zbožná přání zaměstnavatele:
1)Zkušenost s finální inspekcí svařovaných výrobků z plechů a různých druhů ocelových konstrukcí.
2)Uživatelská zkušenost s ERP systémem Helios Orange
3)Aktivní znalost anglického jazyka (čtení anglických popisek technické dokumentace a výkresů)
4)Správa a vedení svěřené dokumentace v oblasti řízení kvality

CO NABÍZÍME:
1)Zajímavé platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe
2)13. a 14. plat, kvartální večeře
3)Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
4)Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea
5)Přátelský kolektiv a práci v nejmodernější firmě ve svém oboru
6)Firemní akce (formální i neformální), kurzy anglického jazyka
7)Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
První kontakt e-mailem nebo si telefonicky domluvit osobní schůzku.
Volné místo kontrolor kvality pro lokalitu Račice.