Konstruktér-kontrolor kvality

  • Prachatice

Pracovní místo ( Konstruktér-kontrolor kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Konstruktér-kontrolor kvality (přejímací kontrola)
Vhodné i pro absolventy
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského zaměření
- praxe vítána, ale není podmínkou
- dobrá znalost AutoCAD 2
- aktivní znalost NJ nebo AJ výhodou
- dobrá znalost práce s PC
- pečlivost, spolehlivost, flexibilita
- analyticko-technické myšlení, samostatnost a schopnost rychle se učit novým věcem
Nabízíme:
- zázemí trvale se rozvíjející společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení, dotované stravování a další bonusy
- příjemný kolektiv a přátelskou atmosféru ve firmě s mladým kolektivem
- po zapracování možnost profesního růstu
- po zapracování možnost pracovat v pobočce v Českých Budějovicích
- možnost dalšího vzdělávání a stáže v Německu
- služební auto k dispozici pro dojíždění
Místo výkonu práce:
- Prachatice
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s uvedením Vašeho vzdělaní, zkušeností a případné praxe. Další informace na tel. čísle 606 634 112. Těšíme se na Vaši odpověď.
e-mail: info@jhpboh.eu
Volné místo konstruktér-kontrolor kvality pro lokalitu Prachatice.