Faurecia Components Písek, s.r.o.

OPERÁTOR VÝROBY

Odeslat

Pracovní náplň
ciz Náplň práce: montáž kovových konstrukcí autosedaček
Pracovní doba: třísměnný provoz
Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost
- praxe v průmyslovém odvětví výhodou
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
Volné místo operátor výroby pro lokalitu Písek.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 06. 2016
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OPERÁTOR VÝROBY

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Faurecia Components Písek, s.r.o.
Ulice: Průmyslová 466
Město: Písek
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Khunova
E-mail: Kateřina Khunova
Telefon: +420 724 419 342

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Faurecia Components Písek, s.r.o.