Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

OPERÁTOR VÝROBY

Pracovní místo ( OPERÁTOR VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ciz Náplň práce: montáž kovových konstrukcí autosedaček
Pracovní doba: třísměnný provoz
Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost
- praxe v průmyslovém odvětví výhodou
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
Volné místo operátor výroby ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

KONTROLOR VE STROJÍRENSTVÍ, pružná pracovní doba Máte aspoň 2 roky zkušenosti z pozice Kontrolor ve výrobní společnosti? Chcete svým novým náhledem přispět i novému zaměstnavateli, který o Váš názor opravdu stojí? Pokud preferujete samostatnou práci, a nevadí Vám občasné cestování v rámci regionu, ...
Grafton Recruitment s.r.o. České Budějovice, Plný úvazek, Inzerováno dnes

OPERÁTORKA/operátor 2 směny, Žďár n/S. Hledáme OPERÁTORKY/operátory do menší rodinné firmy na Žďársku.
Grafton Recruitment s.r.o. Žďár nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno včera

VEDOUCÍ KONSTRUKCE, ŽĎÁRSKO, 45 - 55 000 Kč Automotive už ti leze krkem? Nekonečně velké kanceláře nejsou nic pro tebe, nebo naopak jsi v malé firmě bez možnosti růstu? Nabízíme zlatou střední cestu! Jsme čistě konstrukční kancelář, v kanclu nás sedí 15, jsme v nádherných prostorách uprostřed ...
Grafton Recruitment s.r.o. Žďár nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit