ÚČETNÍ, FAKTURANT/KA

  • Nová Paka

Pracovní místo ( ÚČETNÍ, FAKTURANT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÁ FINANČNÍ ÚČETNÍ - FAKTURANTKA - Pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: jitka.fucikova@zbb.cz, nebo volejte na tel.: 493724159 pí Fučíková.
Požadujeme úplné středoškolské vzdělání s maturitou, dobrá znalost podvojného účetnictví, daňových zákonů, výhodou praxe v účetnictví neziskových organizací a znalost účtování dotací a evropských projektů, znalost programu Money, MS Office, Excel, Outlook, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, příjemné vystupování.
Pracovní poměr na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení.
Nástup dle dohody.
Mzda dle výše úvazku - základ 13500 - 18000,- Kč, odměny, prémie.
Pracovní úvazek zkrácený a případně i plný. Vhodné i pro OZP a TZP.

Kromě finančního ohodnocení nabízíme příspěvek na dopravu do/ze zaměstnání, možnost ubytování v bezbariérových pokojích (k dispozici soc. zařízení, sprcha, vana, pračka). Zaměstnanci mohou využít také příspěvek na masáže, sociální služby, poskytované organizací (pro sebe i své blízké) - odborné sociální poradenství, sociální rehabilitace, denní stacionář, půjčovna kompenzačních pomůcek.
Volné místo účetní, fakturant/ka pro lokalitu Nová Paka.