Finanční manažer

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Finanční manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Předlická 460/22, Předlice
Pracovní náplň Finančního manažera bude zahrnovat:
- Komunikace s místním i centrálním managementem, audtiory, bankami a třetími stranami
- Odpovědnost za zpracovávání reportů účetních dat centrále
- Zpracovávání měsíčních analýz v souladu s cíly reportingu
- Podpora generálního manažera v České republice a finanční podpora pobočky
- Příprava ročního rozpočtu
- Příprava prognóz a kalkulace finančních toků
- Zajištění souladu účetnictví a daňových požadavků
- Implementace klíčových finančních firemních rozhodnutí
- Definování optimalizačních projektů
- Schopnost připravit analýzy nových obchodních a finančních případů
- Schopnost rozumět a sledovat náklady výroby, organizovat inventury skladových zásob
- Spolupráce v rámci finančního oddělení v oblasti účetnictví
- Schopnost účtovat
- Schopnost cílit na bezchybné účetní audity
Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání v oboru financí
- Analytické myšlení
- Pokročilá znalost programů MS Office
- Schopnost týmové i individuální práce
- Znalost účetního programu Navision velkou výhodou
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Znalost prostředí mezinárodní firmy výhodou
- Dobrá znalost anglického jazyka podmínkou
Nabízíme:
Bonusový systém odměňování, firemní vzdělávací kurzy, flexibilní pracovní doba, stravenky.
Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.
Volné místo finanční manažer pro lokalitu Ústí nad Labem.