Konzultant/ka pro oblast pojišťovnictví a financování

Pracovní místo ( Konzultant/ka pro oblast pojišťovnictví a financování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou
Kontakt: Křetinský Pavel, v případě zájmu zasílejte životopisy e- mailem: atraktivatre-max.cz
Volné místo konzultant/ka pro oblast pojišťovnictví a financování pro lokalitu Vyškov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Všeobecní administrativní pracovníci KONT.: CV včetně motivačního dopisu nám prosím zašlete na adresu: mail@suntanzer.com. Osobní konzultace bez předchozího vyzvání a domluvení termínu není možná. Pracovní pozice: Specialista - administrativy. Náplň práce:Podpora firemní agendy a ...
CIM HOLDINGS s.r.o. Praha, Inzerováno včera

KOORDINÁTOR ZAKÁZEK Máte dispozice pro řízení zásadních projektů od jejich zadání až po konečnou realizaci? Chcete se nadále rozvíjet a získat praxi v lákavém automotive odvětví? Jste rádi v kontaktu se zahraničními klienty a rádi cestujete? Tak právě pro Vás je určena ...
Grafton Recruitment s.r.o. Hranice, Plný úvazek, Inzerováno včera

Příležitost pro absolventy! #bankovnictví Nabízíme příležitost práce pro významnou mezinárodní banku. Tato společnost se pravidelně umisťuje na nejvyšších příčkách ankety banka roku a patří k nejvyhledávanějším zaměstnavatelům v ČR. V současné chvíli hledají nové tváře do svého ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera