KURÝR/-KA - ŘIDIČ/-KA PRO BALÍKOVOU SLUŽBU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KURÝR/-KA - ŘIDIČ/-KA PRO BALÍKOVOU SLUŽBU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KURÝR/-KA - ŘIDIČ/-KA PRO BALÍKOVOU SLUŽBU (služba DPD)
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce Hradec Králové a okolí
- Náplň práce: realizace rozvozu balíkové služby
- Požadavky: min. výuční list, zdravotní způsobilost a ŘP sk. B, praxi v řízení min. 1 rok a na pozici (výhodou), samostatnost, příjemné vystupování, bezúhonnost, bydliště v HK výhodou (vyjíždí se z HK)
- Nabízíme: služební telefon k soukromým účelům
- V případě zájmu pište na e-mail: info@doprava-spedition.eu
Volné místo kurýr/-ka - řidič/-ka pro balíkovou službu pro lokalitu Hradec Králové.