Zámečník

  • Jeseník

Pracovní místo ( Zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 26.7.2016
První kontakt osobní nebo písemný!

Zaměstnavatel požaduje:

1) Znalost čtení výkresové dokumentace + zámečnické práce (stehování 5 dílů)
2) Průkaz svářeče - ZK 135 1.1, ZP 135 1.1
3) Zdravotní způsobilost na práce v riziku - hluk, svářečské dýmy, vibrace, fyz.zátěž, prac.poloha
4) Absolvování úvodní zkoušky u svářečského inženýra nebo technologa
5) Praxe v profesi svářeče minimálně 1 rok
6) Průkaz jeřábníka tř. 0 a průkaz vazače (i neplatné) - výhodou nikoli podmínkou

Nástupní plat od 18000 do 22000 Kč (dle praxe a zkušeností). Doba určitá na 1 rok.
Nabízíme 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, systém firemního vzdělávání, po splnění podmínek i příspěvek na životní a penzijní pojištění

Místo výkonu práce: VÍTKOVICE POWER ENGINEERING a.s. - pracoviště, Jaroslava Ježka č.p. 925/20, 790 01 Jeseník 1
Pracovní doba: 6:00 -14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00hod

Zájemci se mohou hlásit:
- osobně v pracovní dny Po, St, Čt, Pá, vždy od 12:00hod do 14:00hod
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail:
jana.zavrelova@vitkovice.cz
Volné místo zámečník pro lokalitu Jeseník.