L.O.B. finance s.r.o.

Asistentka ředitelky

Odeslat

Pracovní náplň
Pouze pro OZP
Nutná znalost práce na PC (MS Office), samostatnost, spolehlivost, výpis z RT, flexibilita, ŘP skupiny B, AJ výhodou (ne podmínkou), odolnost vůči stresu.
Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice)..
Náplň práce: chod kanceláře, evidence a plánování schůzek pro nadřízeného, administrativa, komunikace s obchodními partnery.
Po zapracování nárůst mzdy + bonusy.
Své životopisy s fotografií zasílejte na email: office@lob-agency.cz
Volné místo asistentka ředitelky pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní - výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 06. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistentka ředitelky

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: L.O.B. finance s.r.o.
Ulice: Sokolovská 270
Město: Praha
PSČ: 190 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tereza Bechynská

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: L.O.B. finance s.r.o.