Sawan Thai Center s.r.o.

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Odeslat

Pracovní náplň
masérka má certifikát na provádení thajské masáže, první kontakt e-mailem . info@sawan.cz, místo výkonu : Jesenice
Volné místo maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) pro lokalitu Jesenice.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 01. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Sawan Thai Center s.r.o.
Ulice: Budějovická 103
Město: Jesenice
PSČ: 252 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Salač
Telefon: +420 736 534 615

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sawan Thai Center s.r.o.