prodejce Vodafone

  • Kyjov

Pracovní místo ( prodejce Vodafone ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Kyjov, prodejna Vodafone. Jste nadšencem do mobilních telefonů a moderních vychytávek? Baví Vás komunikovat s lidmi? Máte zkušenosti s prodejem nebo jej chcete zkusit? Hledáme právě Vás.
Náplň práce :
aktivně nabízet a prodávat našim zákazníkům produkty a služby Vodafone
dosahovat stanovených prodejních cílů, a tím získávat provize nad rámec vašeho fixního platu
poskytovat informace o nabídce Vodafone, zjišťovat potřeby a přání zákazníků a hledat pro ně nejvhodnější řešení
přijímat a vyřizovat reklamace
přispívat pohodovému chodu prodejny a starat se o administrativu
reprezentovat naši značku Vodafone a spolupracovat s dalšími fajn lidmi z týmu
Požadavky :
pro-aktivita, nadšení, zaměření na výsledek, spolehlivost a zodpovědnost
příjemné vystupování, pro-zákaznická orientace, vstřícný přístup
alespoň středoškolské vzdělání
orientace v oblasti telekomunikací, v nabídce mobilních telefonů, novinek a aplikací
uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office)
nabízíme:
Možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
Motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
Příjemné pracovní prostředí a bezva kolektiv, firemní benefity.
Kontakt na mail: straka.tom@seznam.cz
Volné místo prodejce vodafone pro lokalitu Kyjov.