Petr Miček

Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

Odeslat

Pracovní náplň
Návrhy interiérů a nábytku, možnost ubytování.
Hlásit se předem telefonicky.
Volné místo návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační pro lokalitu Velké Hamry.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Petr Miček
Ulice: 79
Město: Velké Hamry
PSČ: 468 45

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Miček
E-mail: info@truhlarstvimicek.cz
Telefon: +420 724 092 107

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Miček